Apartmán Srní 120 (2+kk; 39 m2) u lesa

Cena za celý apartmán (4 lůžka): 1.429 Kč/noc (týdenní turnusy)

Nabízíme na týdenní turnusy od soboty do soboty (červenec a srpen) nově zrekonstruovaný (jaro 2020) a plně vybavený apartmán 2+kk (39 m2 ) Srní 120 o 4 lůžkách (manželská postel a pohodlná rozkládací sedací souprava) s možností uskladnění 4 kol a lyží ve vlastním velkém sklepě a bezproblémovým parkováním na vyhrazeném parkovišti pouze pro hosty a majitele. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Mimo sezónu lze objednat i víkendové pobyty.

 

Poloha

Apartmán je situovaný ve 3.NP bytového domu přímo pod lesem v turisticky atraktivním šumavském centru Srní čp. 120 v srdci NP Šumava.

Vybavení

Kompletně vybavený a zařízený apartmán vč. kuch. linky se spotřebiči (dvou-vařič, MV trouba, RV konvice, toustovač, lednice s mrazákem) a nádobím, dále koupelna se sprchou, umyvadlem a topným žebříkem (lze zapnout i v létě), oddělenou toaletou, předsíní s úložným prostorem a ložnicí se čtyřmi lůžky rozdělenou na dvě části – pouze spací (manželská postel) a obývací a spací (rozkládací sedací souprava, komoda, O2 TV, stolek, zrcadlo).

Služby

WiFi internet, povlečení a ručníky, toaletní papír, uskladnění maximálně 5 kol a lyží ve vlastním uzamykatelném velkém sklepě v suterénu domu, parkování na vyhrazeném parkovišti pouze pro hosty a majitele přímo u domu. Lze využít stravování ve vedlejším hotelu Srní ****.

Ceník

cena za celý apartmán (4 lůžka) 1.429 Kč/noc. Týdenní turnusy od soboty 14:00 hod. do soboty 10:00 hod. v měsících červenec a srpen. Od 1. září do 30. června lze objednávat i víkendové (min. 2 noci) a jiné časové intervaly (vždy min. 2 noci).

Kontakt

adresa apartmánu: Srní čp. 120, 341 92.
Jana Jakšová +420 724 176 630 a email: info@realityjaks.cz

 

Obec Srní leží ve velmi oblíbené, nejžádanější části NP Šumavy, splňující nejvyšší kritéria na lokalitu – blízká ledovcová jezera, řeka Vydra, slatě, dominantní hory jako Poledník, apod.. Atraktivní lokalita Srní (850 m.n.m.), ležící v samotném srdci NP Šumava s výbornou vybaveností: obchod COOP, obecní úřad s poštou, světoznámá cukrárna, restaurace, benzínka, hotel s krytým bazénem a sportovní halou (tenis v zimě), síť cyklobusů; výchozí trasy pro pěší a cyklo-turistiku – 100 km asfaltových a zpevněných cest bez automobilového provozu představuje ráj cyklistů spolu s bikeparky Śpičák a Zadov, dále menší areály v Sušici a Kramolíně. Dále skvělé podmínky pro houbaře, vodáky (řeka Otava – cca 15 km), ornitology a jiné nadšence pro přírodu.

 

Mapa

Další informace: