O nás

Dobré jméno naší kanceláře pro nás není pouze fráze, ale teze která je naší reklamou. Těší nás Vaše spokojenost a ke své práci přistupujeme osobitě a především s korektním jednáním, které je velmi důležité na současném poli obchodů s realitami. Chováme se vždy nezaujatě a korektně ke všem zúčastněným stranám, abychom dosáhli maximální spokojenosti. Ve své praxi uplatňujeme mnohaleté zkušenosti, profesionalitu a etický kodex.

Jsme renomovaná rodinná realitní kancelář na realitním trhu od r. 2000, poskytující komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu v jiho-západním regionu České republiky, respektive se specializací na Šumavu a Pošumaví. Jsme ale schopní prodat vaší nemovitost kdekoli v České republice, díky naší kvalitní prezentaci na které si zakládáme. Úspěšně prodáváme v Praze, Plzni, ale třeba i ve Středních a Jižních Čechách.

Pokud hledáte stabilního partnera, který se vám bude ochotně věnovat a přispěje kvalitní a profesionální službou či dobrou radou k uskutečnění Vašich cílů a záměrů, tak jste na správné adrese.

V rámci své činnosti zajišťujeme veškerý servis od A po Z – viz „Naše služby“ ,aby jste neměli s prodejem nemovitosti vůbec žádné starosti.

Jsme rovněž spolehlivým a zkušeným partnerem v oblasti developerských projektů a investic, realizovaných v bráně Šumavy v městě Sušici. Již jsme úspěšně zrealizovali několik developerských projektů za posledních 10 let. Jsme schopni vypracovat individuální analýzu trhu a vytvořit nejvhodnější prodejní strategii.

Vážíme si Vás, našich klientů, neboť jsme si vědomi skutečnosti, že nejúčinnější a naší jedinou reklamou je právě Vaše doporučení. Nebojte se být nároční ve Vašich požadavcích!

Věříme, že budete spokojeni, protože jak zní naše motto: „Každá nemovitost má svého kupce!“
 

S úctou, za naší rodinnou firmu,

jednatelka společnosti
Jana Jakšová